via
via
BISS2017 taught students how to be cautious media users and creators
 Baltic International Summer School (BISS) in Vidzeme University of Applied Sciences (ViA) has ended successfully. ...
22.05.2017
BISS 2017 talks about the dangers of being clueless in media environment
    The 19th Baltic International Summer School has officially begun in Vidzeme University of Applied Sciences (ViA)....
12.05.2017
About BISS 2017
Are you interested in understanding the impact media have on our lives? Would you like to live a truly international...
02.03.2017
Openinig of BISS 2016
In Vidzeme University of Applied Sciences started 18th Baltic International Summer School In Valmiera, August 6th, by...
08.08.2016
Austrumi, mēs, rietumi: meklējot līdzīgo un atšķirīgo Eiropas valstu kultūrās
News created - 11.02.2009

Vidzemes Augstskola (ViA) izsludina 11. Baltijas Starptautiskās vasaras skolas tematu. Tas būs veltīts starpkultūru komunikācijai, tāpēc vasaras skolai izvēlēts nosaukums „Austrumi, mēs, rietumi: meklējot līdzīgo un atšķirīgo Eiropas valstu kultūrās”. 11. Baltijas vasaras skola norisināsies Valmierā no 2009. gada 1. līdz 19. jūlijam.

„Baltijas starptautiskajā vasaras skolā līdz šim apskatīts plašs tematu loks. Studentiem no visas pasaules esam daudz stāstījuši par Baltijas ģeogrāfiju, vēsturi, kultūru un valodām. Pērn kopā ar vasaras skolas dalībniekiem tika pētīti mediji un mūsdienu tehnoloģijas, īpaši pievēršoties Narvas un Daugavpils pilsētām. Nākamajai vasarai ir izvēlēta starpkultūru komunikācijas tematika. Ņemot vērā to, ka Latvija vienmēr atradusies „pa vidu”, uzskatu, ka tas mums devis īpašu pieredzi un zināšanas, lai apskatītu kultūras gan pa labi no mums uz austrumiem, gan pa kreisi – uz rietumiem,” stāsta Vidzemes augstskolas rektore Dr. hist. Vija Daukšte.

Plānots, ka pieteikt savu dalību 11. Baltijas vasaras skolā varēs ar 2009. gada februāri.

Baltijas starptautiskajā vasaras skolā līdz šim ir piedalījušies 347 studenti no 54 valstīm, ieskaitot ASV, Krieviju, Igauniju, Lietuvu, Vāciju, Japānu, Ķīnu, Portugāli, Lielbritāniju, Meksiku, Moldovu, Bulgāriju, Baltkrieviju un citas. Baltijas Starptautiskā vasaras skola ir ikgadējs un viens no nozīmīgākajiem Vidzemes Augstskolas starptautiskās sadarbības projektiem, popularizējot augstskolu, Valmieru un Latviju visā pasaulē. Vairāk informācijas par līdzšinējām aktivitātēm var atrast: http://biss.va.lv .	
 

top UP
Vidzemes Augstskola © 2006-2017